Army Of San Andreas

Army Of San Andreas

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#31 2014-08-23 22:51:20

Natuu:)

Nowy

Zarejestrowany: 2014-08-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nabór do Army of San Andreas [ASA] - Sierpień'14

Imię: Natalia
Wiek:  17l.
Nick na serwerze: Natuu:)
Staż na serwerze: 7 miesięcy
Napisz coś o sobie, charakter: Jestem wesołą i przyjazną dziewczyną, zawsze można na mnie liczyć. Nigdy nie odmawiam pomocy, staram się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej. Moherowe berety mi nie przeszkadzają dopóki nie zaczynają wtrącać swoich łap tam gdzie nie trzeba
Czy miałeś jakieś doświadczenie z wojskiem?: Niestety nie
Miałeś jakiekolwiek kary na serwerze (bany, kary) : Kilka kar za niebezpieczną jazdę na początku gry, spookojnie już się nauczyłam jeździć
Ile dziennie czasu spędzasz na serwerze?: ok. 2h, zależnie od tego ile mam wolnego czasu
Posiadasz komunikator głosowy (Mumble)? : Posiadam
Dlaczego mamy właśnie Ciebie wybrać? : Kiedy ma się jakieś obowiązki w grze, jest z kim porozmawiać gra się dużo milej, co za tym idzie ja robię coś dla serwera a oni dają mi z tego przyjemność. Wybranie mnie jako kolejnego członka ASA będzie dobrym wyborem, nie pożałujecie

Offline

 

#32 2014-08-23 22:57:44

 kazdun22

Kazdun22

Call me!
Skąd: Gdynia.
Zarejestrowany: 2014-05-25
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: Nabór do Army of San Andreas [ASA] - Sierpień'14

Imię: Kamil
Wiek:  16
Nick na serwerze: Kazdun22
Staż na serwerze: 9 miesięcy, 500 godzin.
Napisz coś o sobie, charakter: Rozgarnięty, zdecydowany, romantyczny, przyjazny. Interesuję się sportem, grami różnego typu, sportem między innymi biegami i piłką nożną, chętnie chodzę na imprezy z kumplami i koleżankami. Czasami też majstruję przy skuterze.
Czy miałeś jakieś doświadczenie z wojskiem?: Tak, byłem już w ASA, jednakże byłem tam tymczasowo, ale ASA mnie sporo nauczyła.
Miałeś jakiekolwiek kary na serwerze (bany, kary) : Tak.
Ile dziennie czasu spędzasz na serwerze?:  5/6 h dziennie.
Posiadasz komunikator głosowy (Mumble)? : Tak.
Dlaczego mamy właśnie Ciebie wybrać? : Jestem doświadczonym graczem, gram długo na pylife, nie lubię się kłócić, chętnie pomagam innym graczom, nawet jak kogoś nie lubię. Chciałbym pomagać ASA, staram się być kulturalnym człowiekiem, z członkami ASA dogaduje się bardzo dobrze.

Offline

 

#33 2014-08-23 23:58:47

Archaical

Nowy

Zarejestrowany: 2014-08-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nabór do Army of San Andreas [ASA] - Sierpień'14

Imię: Martyna
Wiek: 18
Nick na serwerze: Archaical
Staż na serwerze: 7 miesięcy.Łączny czas gry: 830h 53m.
Napisz coś o sobie, charakter: Jestem miła(do czasu gdy ktoś mnie nie wkurzy)wesoła,sprawiedliwa,przyjazna,z poczuciem humoru,pomocna(z chęcią wyciągam do innych pomocną dłoń,praktycznie nigdy nie odmawiam innym pomocy)Interesuję się grami,sportem(w tym biegi)gotowaniem(uwielbiam eksperymentować w kuchni)oraz rysowaniem.Jestem kontaktową osobą i z chęcią nawiązuję nowe znajomości z innymi
Czy miałeś jakieś doświadczenie z wojskiem?: Nie
Miałeś jakiekolwiek kary na serwerze (bany, kary) :Tak.Raz zabrane prawo jazdy.
Ile dziennie czasu spędzasz na serwerze?: 4-8godz
Posiadasz komunikator głosowy (Mumble)? :Tak
Dlaczego mamy właśnie Ciebie wybrać? :Gram na tym serwerze już dość długo więc wiem co i jak,z chęcią pomagam nowym graczom zapoznać się z serwerem.Nigdy nie zostawiam kogoś w potrzebie.Od niedawna interesuję się wojskiem oraz chciałabym spróbować sił w waszych szeregach oraz sądzę,że podołam wszystkim wyzwaniom czekających mnie w Army of San Andreas.

Ostatnio edytowany przez Archaical (2014-08-24 00:21:06)

Offline

 

#34 2014-08-24 00:09:55

Passek

Nowy

Zarejestrowany: 2014-08-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nabór do Army of San Andreas [ASA] - Sierpień'14

Imię:Paweł
Wiek:16
Nick na serwerze: Passek
Staż na serwerze:7 miesięcy
Napisz coś o sobie, charakter:Jestem osobą kulturalna,miłą i przyjazną potrafię się dogadać z każdym.
Czy miałeś jakieś doświadczenie z wojskiem?: Nie, ale chciałbym sie dowiedzieć jak to jest należeć do wojska. 
Miałeś jakiekolwiek kary na serwerze (bany, kary) :Zdarzyły sie kary za latanie i niebezpieczną jazdę.
Ile dziennie czasu spędzasz na serwerze?: ok 1h to zależy ile mam wolnego czasu.
Posiadasz komunikator głosowy (Mumble)? : Posiadam.
Dlaczego mamy właśnie Ciebie wybrać? :Ponieważ szybko się uczę i staram się pomoc każdemu jak potrafię i to daje mi przyjemność z gry a przy okazji pomagam graczom  serwera PYLife.

Ostatnio edytowany przez Passek (2014-08-24 00:11:20)

Offline

 

#35 2014-08-24 01:49:52

Bonezik

Nowy

Zarejestrowany: 2014-08-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nabór do Army of San Andreas [ASA] - Sierpień'14

Imię: Bartek

Wiek:  16

Nick na serwerze: Bonezik.

Staż na serwerze: 8 miesięcy

Napisz coś o sobie, charakter: Spokojny, pomocny, ale jak mnie ktoś wyprowadzi z równowagi to nie zostawię na nim suchej nitki, lecz na ogól jest to ciężkie do zrobienia, więc siedzę cicho i spokojnie.

Czy miałeś jakieś doświadczenie z wojskiem?: Tak.

Miałeś jakiekolwiek kary na serwerze (bany, kary) : CBK za obrazę gracza |ASA|Black.

Ile dziennie czasu spędzasz na serwerze?: Nie mam konkretnych godzin, zazwyczaj 2-3, ale jeżeli muszę dłużej to zawsze obecny chyba że mam coś ważnego do roboty.

Posiadasz komunikator głosowy (Mumble)? :Tak.

Dlaczego mamy właśnie Ciebie wybrać? : Byłem już u Was wcześniej i wplątałem się w konflikt z jednym członkiem, ale wszystko już jest uspokojone, na serwer wracam jako "nowy Ja" spokojny, bezkonfliktowy i starający się być jak najbardziej opanowaną osobą. Kara naprawdę dała mi sporo do myślenia i uświadomiła że muszę bardziej uważać na to co mówię/robię także obiecuję być najspokojniejszym i najpomocniejszym graczem na serwerze (taki mam plan, ciekawe czy wypali ^^).
Chciałbym do Was wrócić ze względu na super atmosferę, której już nie popsuję,  ludzi którzy są naprawdę świetni i móc się jakoś przysłużyć i robić coś pożytecznego na serwerze.

Ostatnio edytowany przez Bonezik (2014-08-24 01:51:04)

Offline

 

#36 2014-08-24 07:50:04

Fedek007

Nowy

Zarejestrowany: 2014-08-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nabór do Army of San Andreas [ASA] - Sierpień'14

Imię: Eryk

Wiek:  17

Nick na serwerze: Obecnie |Tune-LV|Fedek007 dziś wieczorem zlikwiduję to ,,tune".

Staż na serwerze: Dwa miesiące, ponad 300 godzin
przegranych.

Napisz coś o sobie, charakter: Jestem miły, przyjazny z chęcią udziele pomocy potrzebującej osobie. Potrafię być bezwzględny i sprawiedliwy.

Czy miałeś jakieś doświadczenie z wojskiem?: Doświadczenie to może nie jest, ale interesuje się historią głównie Drugiej Wojny Światowej.

Miałeś jakiekolwiek kary na serwerze (bany, kary) : Straciłem prawo jazdy dwa razy.

Ile dziennie czasu spędzasz na serwerze?: Teraz gdy są wakacje spędzam około 4-5 godzin dziennie. W czasie roku szkolnego myślę, że około 3 godzin.

Posiadasz komunikator głosowy (Mumble)? : Tak

Dlaczego mamy właśnie Ciebie wybrać? : Dlaczego mnie? Jestem osobą pragnącą poznawania nowych rzeczy. Osoba ,,ogarnięta", nie robiąca większych głupstw. Myślę, że dla takiej osoby znalazłoby się miejsce w Waszych Szeregach.

Offline

 

#37 2014-08-24 13:59:46

FrugOo

Marszałek

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 34
Punktów :   

Re: Nabór do Army of San Andreas [ASA] - Sierpień'14

Rekrutacja do ASA zostaje zawieszona! na czas przekształcenia w frakcje. Zostanie ponownie wznowiona już niebawem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.impressivehearts.pun.pl www.rm-nysa.pun.pl www.dobry-mudzyn.pun.pl www.dbvmono.pun.pl www.antalooris.pun.pl