Army Of San Andreas

Army Of San Andreas

#1 2014-08-16 13:32:19

Czopii

Marszałek

Zarejestrowany: 2014-04-11
Posty: 118
Punktów :   

Rekrutacja na Generała ASA

Witam proszę skopiować poniższy formularz oraz go wypełnić. Możecie zdobyć maksymalnie 50 pkt łącznie, gdzie każda wypowiedz będzie skalowana miedzy 1-5 pkt.

Osoba która zdobędzie najwiecej punktów, zostanie Generałem ASA. Czekam na Wasze wypowiedzi. Powodzenia!!


1# Widzisz płonący pojazd a w nim człowieka kóry nie może sie wydostać co robisz:

2# Na pasie startowym samolot bez skutecznie nie może wzbić sie w powietrze co robisz:

3# Podaj według Ciebie najważniejsze cechy każdego Żołnierza:

4# Podaj według Ciebie najważniejsze cechy Generała:

5# Dostałeś informacje o tym iż gracz taranuje inne pojazdy co w tej sytuacji robisz/robicie:

6# W jaki sposób bedziesz zarządzał swoimi podwładnymi:

7# Dokończ moje przyszłowie " Nie ważne są ....."

8# U mechanika jest kolejka, gracze taranuja - co w tej sytuacji robisz, napisz w kilku zdaniach:

9# Jak według Ciebie powienin przebiegać patrol: LSG, MSG, PSG

10# Napisz od Siebie kilka zdań o sobie i dopowiedz dla czego właśnie Ty masz być Generałem ASA.

Offline

 

#2 2014-08-16 14:02:45

black

Szeregowy

Zarejestrowany: 2014-05-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: Rekrutacja na Generała ASA

1# Widzisz płonący pojazd a w nim człowieka kóry nie może sie wydostać co robisz: Wzywam Straż Pożarną, oraz Pogotowie, oraz zabezpieczam droge. (1/5)

2# Na pasie startowym samolot bez skutecznie nie może wzbić sie w powietrze co robisz: Podchodze do samolotu i mówię żeby nie zajmował pasu. (0/5)

3# Podaj według Ciebie najważniejsze cechy każdego Żołnierza: Pilnowane porządku, pomaganie graczom. (2/5)

4# Podaj według Ciebie najważniejsze cechy Generała: Pilnowanie porządku na organizacyjnym / frakcyjnym chat, ogarniać czy samochody są naprawione i zatankowanie ogólnie pilnowanie porządku (2/5)

5# Dostałeś informacje o tym iż gracz taranuje inne pojazdy co w tej sytuacji robisz/robicie: Piszę do Admina / Moderatora lub wysyłam raporta że ten i ten gracz taranuje. (1/5)

6# W jaki sposób bedziesz zarządzał swoimi podwładnymi: Będę sprawiedliwi z ludźmi oraz nie będę nikogo oszukiwał. (4/5)

7# Dokończ moje przyszłowie " Nie ważne są ....."  " Nie ważne są coś tam tylko chęci " (0/0)

8# U mechanika jest kolejka, gracze taranuja - co w tej sytuacji robisz, napisz w kilku zdaniach: Próbuje ustawić osoby jeśli się nie udaje to piszę do admina i proszę go żeby się tepnął i pomógł ogarnąć ludzi. (4/5)

9# Jak według Ciebie powienin przebiegać patrol: LSG, MSG, PSG 
LSG - Lądowa powinna zajmować się w terenie raportować samochody porzucone na ulicy oraz zatrzymywanie pojazdów do kontroli
MSG - Morska powinna zajmować się na wodzie kontrolowanie graczy łodziami na wodzie.
PSG - Powietrzna - powinna zajmować się w powietrzu patrolować samoloty oraz zgłaszać pogode. (5/5)

10# Napisz od Siebie kilka zdań o sobie i dopowiedz dla czego właśnie Ty masz być Generałem ASA. Ponieważ mam nadzieje że upilnuje porządku w Army Of San Andreas i będzie dobrze i godnie. (2/5)

21 pkt

Ostatnio edytowany przez black (2014-08-16 14:46:01)

Offline

 

#3 2014-08-16 14:17:18

Szach

Nowy

Zarejestrowany: 2014-07-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rekrutacja na Generała ASA

1# Widzisz płonący pojazd a w nim człowieka kóry nie może sie wydostać co robisz: Na początek wzywam straż pożarną potem wzywam policję,Pogotowie potem następnie zabezpieczam miejsce wypadku i staram się pomóc poszkodowanemu robię reanimacje,kontroluję tętno i bicie serca (3/5)

2# Na pasie startowym samolot bez skutecznie nie może wzbić sie w powietrze co robisz:Na początku Sprawdzam stan samolotu czy lotki,skrzydła są w dobrym stanie gdy są dobre wchodzę do kabiny pilota sprawdzam wszystkie urządzenia czy dobrze działają gdy wszystko jest dobrze doglądam śmigło samolotu (5/5)

3# Podaj według Ciebie najważniejsze cechy każdego Żołnierza: Sprawny fizycznie,Nerwy ze stali,Zdrowy,Umiejętność wyrażania własnego zdania,Działanie w zespole (4/5)

4# Podaj według Ciebie najważniejsze cechy Generała: Umiejętność Rozmowy z człowiekiem,Umiejętność słuchania,Sprawiedliwym,Traktowanie wszystkich równo (3/5)

5# Dostałeś informacje o tym iż gracz taranuje inne pojazdy co w tej sytuacji robisz/robicie: Podejmujemy działania czyli zatrzymania pojazdu gracza oraz wymierzenie sprawiedliwości czyli odebranie prawa jazdy (2/5)

6# W jaki sposób bedziesz zarządzał swoimi podwładnymi:Traktował bym wszystkich równo,starał bym się słuchać moich towarzyszy broni, oraz Działania podejmował bym w zespole (4/5)

7# Dokończ moje przyszłowie " Nie ważne są ....." Nie ważne są coś tam tylko umiejętności (0/0)

8# U mechanika jest kolejka, gracze taranuja - co w tej sytuacji robisz, napisz w kilku zdaniach: Posłużył bym się moderatorem potem gdy sytuacja uspokoiła się to byśmy się postarali kierować ruchem u mechanika tak przez kilka minut do puki nie będę wiedział że będzie lepiej. (2/5)

9# Jak według Ciebie powienin przebiegać patrol: LSG, MSG, PSG
LSG- lądowa powinna patrolować ulice i wysyłać raporty o porzyconych pojazdach na drogach i ulicach
MSG - Morska powinna patrolować wody i kontrolować łodzie które pływają
PSG - Powietrzna powinna patrolować w powietrzy i wypatrywać kryjówki przestępców i kontrolować granicę (4/5)

10# Napisz od Siebie kilka zdań o sobie i dopowiedz dla czego właśnie Ty masz być Generałem ASA. Jestem przyjazny umiem słuchać innych gdy popełnię błąd staram się go naprawić lubię działać w zespolę interesuję się Bronią Pancerną Współczesną jak i z drugiej wojny światowej.Dlaczego zasługuję na te stanowisko czyli Generał jestem w ASA nie tak dawno jak inni więc nie sądzę że się dostane na te wymagające stanowisko ale spróbuję i będę dumnie wykonywać rozkazy nadane przez Marszałka. (4/5)

31 pkt

Ostatnio edytowany przez Szach (2014-08-16 14:19:08)

Offline

 

#4 2014-08-16 14:25:33

GrzegorzLu

Nowy

Zarejestrowany: 2014-07-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rekrutacja na Generała ASA

1# Widzisz płonący pojazd a w nim człowieka kóry nie może sie wydostać co robisz: Staram sie aby czlowiek przezyl nastepnie wzywam pogotowie oraz straz miejsca teren zabezpieczam. (5/5)

2# Na pasie startowym samolot bez skutecznie nie może wzbić sie w powietrze co robisz: nadaje komunikat o nie ladowaniu na dany pas prosze osobe z problemem o jak najszybsze jego opuszczenie . (4/5)

3# Podaj według Ciebie najważniejsze cechy każdego Żołnierza: Nie utrudnia pracy innym podejmuje ryzyko jest zdecydowany gotowy pojsc w ogien za przyjaciela, nie miga sie z obowiązków sumiennie wykonuje swoja prace, nie dyskutuje z przełożonym (moze tylko nasunąc pomysł). (5/5)

4# Podaj według Ciebie najważniejsze cechy Generała: Pilnowanie porzadku , nie wyreczanie sie innymi pomoc graczom odwaga niezłomnosc. (4/5)

5# Dostałeś informacje o tym iż gracz taranuje inne pojazdy co w tej sytuacji robisz/robicie:Podaje id moderatorowi oraz wyjasniam przyczyne z jakiego powodu dany osobnik przeszkadza innym w grze. (2/5)

6# W jaki sposób bedziesz zarządzał swoimi podwładnymi: Nie bede nimi zarzadzał w bd przestrzegał tego co mowi Marszałek bo to on wszystkimi zarzadza. Jezeli wyda rozkaz cwiczen wtedy jako starszy ragą poprosze ludzi o ich odbycie. (3/5)

7# Dokończ moje przyszłowie " Nie ważne są nakazy tylko checi ich wykonania   " (0/0)

8# U mechanika jest kolejka, gracze taranuja - co w tej sytuacji robisz, napisz w kilku zdaniach: uspokajam tłum ze "na kazdego przyjdzie pora" jesli ustawia sie i uspokoja daje sobie spokój jesli nie wzywam adma. (5/5)

9# Jak według Ciebie powienin przebiegać patrol: LSG, MSG, PSG 

LSG - Informacje  dla administracji o kolizjach samochodow czyszczenie dróg z porzuconych aut(musi to byc zrobione szybko i bezproblemowo) , pomoc graczom uważam ze mogli by nam dac możliwość korzystania z kół kontrola predkosci (nie raz spotkałem sie jak żandarmeria kontrolowała prędkość ) oraz zabezpieczenie miejsca wypadku, patrole powinny odbywac sie z wykorzystaniem co najmniej 2 aut gdyz ułatwi to znacznie zatrzymanie osoby ktora nie zatrzymała sie na polecenie żandarmeri.

MSG -zgłaszanie porzuconych łodzi kontrola dokumentów oraz sprawdzenie co dany osobnik przewozi, sprawdzanie calych przestrzeni morskich w tym także kontrola głebin morskich

PSG -Dyżury na Wierzy, (zgoda / brak zgody na ladowanie , informacja graczy o zagrozeniach na pasie) kontrola , kontrola granic polegajaca na bardzo dokladnym przejzeniu terenu od góry (5/5)

10# Napisz od Siebie kilka zdań o sobie i dopowiedz dla czego właśnie Ty masz być Generałem ASA.
Uważam ze nadam sie do tej roli poniewaz mam duzo świerzych pomysłow, ludzie sie mnie beda słuchac jestem uparty i nie migam sie od zadan zawsze staram sie pomóc jak tylko sie da . (3/5)

36 pkt

Ostatnio edytowany przez GrzegorzLu (2014-08-17 10:47:35)

Offline

 

#5 2014-08-16 14:53:05

Sarquer

Szeregowy

Zarejestrowany: 2014-04-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Rekrutacja na Generała ASA

1# Widzisz płonący pojazd a w nim człowieka który nie może się wydostać co robisz:

Pierwsze co ja bym zrobił to zadzwonił po straż pożarną i pogotowie lecz zanim przyjadą strażacy sam próbował bym jakoś wyciągnąć
tego człowieka przy czym uważając również na swoje bezpieczeństwo. (5/5)

2# Na pasie startowym samolot bez skutecznie nie może wzbić sie w powietrze co robisz:

Jeżeli to ma być w MTA to wszedł bym do wieży ATC i zapytał co się tam  dzieje jak i również próbował pomóc w jakikolwiek sposób jeżeli by się to nie udało to powiedział bym mu żeby nie zajmował pasa startowego i zjechał na bok. (5/5)

3# Podaj według Ciebie najważniejsze cechy każdego Żołnierza:

Wierność swojemu kraju,Waleczność,Lojalność wobec kolegów. (3/5)

4# Podaj według Ciebie najważniejsze cechy Generała:

Cierpliwość do swoich żołnierzy,Lojalność wobec nich,Wierność do swego kraju. (3/5)

5# Dostałeś informacje o tym iż gracz taranuje inne pojazdy co w tej sytuacji robisz/robicie:

Próbuje w jakiś sposób przemówić mu do głowy jeżeli sam nie dam rady jakoś go uspokoić wzywam moderatora/administratora. (5/5)

6# W jaki sposób będziesz zarządzał swoimi podwładnymi:

Będę traktował ich jak swoich kolegów nikogo nie wywyższał ani obrażał.Będę starał się też cierpliwy wobec nich. (4/5)

7# Dokończ moje przysłowie " Nie ważne są ....."

Nie ważne są słowa a czyny (0/0)

8# U mechanika jest kolejka, gracze taranują - co w tej sytuacji robisz, napisz w kilku zdaniach.

Próbuję ustawić ich do normalnej kolejki i uspokoić.Jeżeli to nie poskutkuję staram się jak najszybciej wezwać
moderatora/administratora.Jeżeli też żaden moderator/administrator nie może przyjść będę próbował uspokoić ich aż do skutku. (5/5)

9# Jak według Ciebie powinien przebiegać patrol: LSG, MSG, PSG

Lądowa Straż Graniczna: Patrol powinien przebiegać spokojnie osoby uczestniczące w nim powinny zaplanować sobie
trasę którą chcą jechać.Jeżeli któraś z osób patrolujących zobaczy pojazd stojący np:Na chodniku spisuję ID i pisze do moderatora żeby
odznaczył/odesłał do przechowywalni ten pojazd.Jeżeli osoby uczestniczące w patrolu zobaczą auto jadące z nadmierną prędkością powinny
zatrzymać ten pojazd.

Morska Straż Graniczna:Patrol powinny prowadzić od 1 do 3 osób gdy zobaczą jakąś łódź powinni ją zatrzymać i przeprowadzić rutynową kontrolę.

Powietrzna Straż Graniczna:Patrol w powietrzu powinny prowadzić 2 osoby 1 generał i kapral/szeregowy Gdy osoby uczestniczące
zobaczą samolot który się np:Dymi i jest rozwalony powinny jakoś odeskortować samolot na pas startowy i zapytać dlaczego latał zepsutą
maszyną. (5/5)

10# Napisz od Siebie kilka zdań o sobie i dopowiedz dla czego właśnie Ty masz być Generałem ASA.

Sądzę że nadam się na to stanowisko i podołam zadaniom  dotyczącym tej rangi.Nie ma co się rozpisywać to na tyle. (3/5)

38 pkt

Ostatnio edytowany przez Sarquer (2014-08-16 16:43:46)

Offline

 

#6 2014-08-16 15:34:40

 AdamO.

Szeregowy

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2014-04-28
Posty: 69
Punktów :   

Re: Rekrutacja na Generała ASA

1# Widzisz płonący pojazd a w nim człowieka który nie może się wydostać co robisz: Wpierw wzywam straż pożarną i karetkę a następnie staram się wybić szybę kamieniem osłonić kant drzwi bluzą żeby poszkodowany się nie pokaleczył i wyciągam go lub gdy drzwi są zablokowane wyciągam go przez szybę w bagażniku.  (4/5)

2# Na pasie startowym samolot bez skutecznie nie może wzbić się w powietrze co robisz: W realu to polecił bym sprawdzić stan techniczny samolotu , a na serwerze polecił bym zalać do pełna samolot, a jeśli jakiś nowy gracz nie wie o co chodzi to nawet dam mu te 30e i zalejemy do pełna. (1/5)

3# Podaj według Ciebie najważniejsze cechy każdego Żołnierza:
-odwaga,
-uczciwość,
-poczucie odpowiedzialności,
-samodzielność,
-kreatywność,
-inicjatywa,
-lojalność,
-kultura osobista,
-opanowanie,
-oddanie (5/5)

4# Podaj według Ciebie najważniejsze cechy Generała:
-uczciwość
-oddanie oddziałowi
- mądrość
-rozwaga
-odpowiedzialność
-zrozumienie
-umiejętność komunikacji (5/5)

5# Dostałeś informacje o tym iż gracz taranuje inne pojazdy co w tej sytuacji robisz/robicie: Najpierw podchodzę do tego gracza i upominam go słownie a gdy nie reaguje i dalej kontynuuje swoje działalności wtedy jestem zmuszony użyć komendy /report i zgłosić to moderacji. (4/5)

6# W jaki sposób będziesz zarządzał swoimi podwładnymi: Swoimi podwładnymi będę zarządzał w miarę surowo gdyż w armii potrzebna jest dyscyplina i jeszcze raz dyscyplina. Będę też sprawiedliwy za dobre rzeczy będą pochwały i nagrody a za złe uczynki będą nagany i kary. Będę wyrozumiały i zmierzam słuchać swoich kolegów. (3/5)

7# Dokończ moje przysłowie " Nie ważne są ....." Przyznam się nie wiem nie będę zmyślał...
Ale według mnie to może być "Nie ważne są chęci lecz czyny" (0/0)


8# U mechanika jest kolejka, gracze taranują - co w tej sytuacji robisz, napisz w kilku zdaniach:
Najpierw zaczynam od nowa ustawiać kolejkę z samochodów do stanowiska naprawy a ja sam ustawiam się w bramie warsztatu i zaczynam kierować ruchem przez animacje i komunikaty pisane przeze mnie. Jeśli to nie poskutkuje piszę report na daną osobę która jest winna taranowaniu. (4/5)



9# Jak według Ciebie powinien przebiegać patrol: LSG, MSG, PSG

LSG- Wyjeżdżamy dwoma banditami albo jednym patriotem ja i jeden moderator i kontrolujemy wybrane miasto. Patrolujemy ulice miasta i odznaczamy do przechowywali pojazdów ŹLE  zaparkowane, i rozwalone.

MSG- Wypływamy łódką z bazy, płyniemy pod rafinerię lub  pod Bayside Marina i sprawdzamy czy jest porządek pod spawnami łódek i czy nie jest tam syf.

PSG-  Latamy po terenach trudno dostępnych dla jakiego żadnego pojazdu patrolowego w celu poszukiwania porzuconych pojazdów na tereny pustynne lub MC i odsyłamy porzucone pojazdy do przecho lub też można patrolować ulice San Andreas z powietrza i zgłaszać LSG porzucone pojazdy. (4/5)

10# Napisz od Siebie kilka zdań o sobie i dopowiedz dla czego właśnie Ty masz być Generałem ASA.
Jestem Adam interesuje się informatyką i pisaniem stron w HTML i PHP. Lubię słuchać muzyki i grać w gry komputerowe, aktualnie będę chodził do 3 gimnazjum. Jestem w poczcie sztandarowym, gram w radiu szkolnym, lubię śpiewać .


Dlaczego właśnie Ty masz być Generałem ASA ?? -  Myślę że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko Jestem w ASA długo , ale to nie ma znaczenia , mam dużą wiedzę o byciu dowódcą w ASA mam dużo fajnych pomysłów do zrealizowania (przykładem są atrakcje na  dniach Wojska Polskiego) i mam nadzieję że się dostanę i zrealizuję swoje plany. Jeśli się dostanę będę dawał z siebie wszystko. (4/5)

34 pkt

Pozdrawiam.
Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnio edytowany przez AdamO. (2014-08-18 14:09:32)


Pozdro 600...

Offline

 

#7 2014-08-17 22:16:38

PoweRR.

Nowy

Zarejestrowany: 2014-05-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rekrutacja na Generała ASA

1# Widzisz płonący pojazd a w nim człowieka kóry nie może sie wydostać co robisz:
Na samym początku wezwał bym służby mundurowe (Straż Policja Pogotowie) Nastepnie zabrał bym sie za ocenę stanu poszkodowanego i oceny bezpieczeństwa przeprowadzenia akcji. Jeżeli mamy teren spokojny staramy sie wyciągnąć,uwolnić poszkodowanego kierowce, lecz gdy istnieje jakieś poważne zagrożenie szybko staramy sie przeprowadzić akcje ewentualnie zabespieczyć teren i poczekać aż służby dotrą na miejsce i rozpoczną pełne działania (4/5)

2# Na pasie startowym samolot bez skutecznie nie może wzbić sie w powietrze co robisz:
Nadaję komunikat z wierzy kontroli lotów o zaistniałym incydencie i przekierowuję ruch na inny pas i staram sie usunąć zator z pasa jak najszybciej by ruch na pasie mógł funkcjonować poprawnie. (4/5)

3# Podaj według Ciebie najważniejsze cechy każdego Żołnierza:
Odwaga,Wiara w siebie, opanowanie,pełen kultury osobistej,uczciwy dla innych, pomocny, wierny swojej ojczyźnie.    (5/5)

4# Podaj według Ciebie najważniejsze cechy Generała:
Odwaga,odpowiedzialność,rozważnie podejmowane decyzje,zaradny,pomocny w każdym możliwym momencie.  (5/5)

5# Dostałeś informacje o tym iż gracz taranuje inne pojazdy co w tej sytuacji robisz/robicie:
Staram sie załagodzić spór o dana rzecz słownie poprzez rozmowe jeżeli by to nie poskutkowało niezwłocznie zgłaszam to osobą znajdującym sie jako admin/mod  (4/5)

6# W jaki sposób bedziesz zarządzał swoimi podwładnymi:
No cóż nie bedę sie wywyższał rangą ze dostał generała to odrazu robic to tamto nie gra bedzie przebiegała jak zawsze pomoc w jakimś problemie rozwiązywanie wszelkich spraw zwiazanych z naszymi szeregami. (4/5)

7# Dokończ moje przyszłowie " Nie ważne są ....."  Nie ważne są zamiary lecz czyny  (0/0)

8# U mechanika jest kolejka, gracze taranuja - co w tej sytuacji robisz, napisz w kilku zdaniach:
Staram sie przywrócić porządek i ustawić graczy w taki sposób by nie utrudniali wyjazdu , jesli by to nie poskutkowało zgłaszam sprawe do admina bądź moderatora (5/5)

9# Jak według Ciebie powienin przebiegać patrol: LSG, MSG, PSG
LSG Więc patrolowanie dróg Miast LS LV SF i oczywiście miast pobocznych w razie jakiegos utrudnienia zgłaszamy to moderatorowi
MSG Zabieramy łodzie ustalamy trasę do kontroli wykonujemy zadanie solidnie i w razie jakiegoś zagrożenia kontrolujemy przepływające obok jednostki
PSG Zabieramy sprzęt z bazy ustalamy daną wysokość do patrolowania, staramy sie odwiedzac miejsca trudno dostepne dla jakiego kolwiek rodzaju transportu  (5/5)

10# Napisz od Siebie kilka zdań o sobie i dopowiedz dla czego właśnie Ty masz być Generałem ASA.
A więc mam na imię Damian mam 18 lat jestem z Radomia interesuję sie motoryzacja ,sportem. Jak widzicie lubię grać na serwerze staram sie być jak najczęściej ale na tą chwile jest ciężko.
Myślę  ze dał bym rade na tym stanowisku starał bym sie dobrze wpływać na wygląd i ocenę naszej armii, co sie wiele bede rozpisywał mam nadzieję że wybrana osoba bedzie sie sprawowała wzorowo. Powodzenia.(4/5)

40 pkt

________________________________________
A my swoje ....... WKS !!!

Offline

 

#8 2014-08-18 17:04:47

 Slaby1992

Generał

4291883
Call me!
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2014-05-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Rekrutacja na Generała ASA

1# Widzisz płonący pojazd, a w nim człowieka który nie może się wydostać co robisz:
Poprosiłbym wszystkie osoby znajdujące się w pobliżu o odsunięcie się na bezpieczną odległość od płonącego pojazdu i zabezpieczam teren. Wyciągam gaśnicę i sam próbuję stłumić/ugasić ogień.
Następnym krokiem byłoby ocenienie stanu zdrowia osoby poszkodowanej. Po ocenie stanu zdrowia dzwonię po odpowiednie służby jakimi są Pogotowie Ratunkowe/Straż Pożarna/Policję i mówię co się wydarzyło podając liczbę i stan poszkodowanych osób. Następnie próbuję wydostać poszkodowanego z pojazdu i ułożyć go w pozycji bezpiecznej na ziemi/drodze przykrywając poszkodowanego folią termoizolacyjną i czekam na przyjazd służb ratunkowych.
  (4/5)

2# Na pasie startowym samolot bez skutecznie nie może wzbić się w powietrze co robisz:
Informuję wszystkich pilotów o zaistniałym incydencie na /atc kierując ich na inny pas startowy. Pilota "uszkodzonego" samolotu proszę o opuszczenie pasa startowego jeżeli oczywiście jest to możliwe. (4/5)

3# Podaj według Ciebie najważniejsze cechy każdego Żołnierza:
Moim zdaniem żołnierz powinien być opanowany niezależnie od sytuacji, nie bojący się wszelkiego ryzyka, powinien godnie i z honorem służyć swojej ojczyźnie, być zdyscyplinowany i zawsze być w gotowości do wykonywania rozkazów. Żołnierz powinien również posiadać umiejętności interpersonalne, być odpowiedzialnym za powierzone mu zadania i za swoje postępowanie. Musi być też opanowany, odporny na stres i pracę w trudnych, często niebezpiecznych warunkach. (5/5)

4# Podaj według Ciebie najważniejsze cechy Generała:
Generała powinna charakteryzować nieugiętość wobec przewagi wroga, szlachetność, męstwo i oczywiście odwaga. Każdy Generał powinien godnie reprezentować swoich podwładnych. (3/5)

5# Dostałeś informacje o tym iż gracz taranuje inne pojazdy co w tej sytuacji robisz/robicie:
Jeżeli jestem sam to próbuję dowiedzieć się od owego gracze co skłoniło go da takiej czynności, załatwiając wszystko w dyplomatyczny sposób.
Jeżeli moja pomoc nic nie da wtedy jestem zmuszony napisać reporta do jakiegoś Admina/Moda.
Można też zrobić taką "akcję", że zatrzymujemy i przechwytujemy tego gracza i oddajemy go w ręce SAPD, pisząc oczywiście reporta na danego gracza o jego czynach.
(5/5)

6# W jaki sposób będziesz zarządzał swoimi podwładnymi:
Najważniejsze jest sprawiedliwe traktowanie ludzi dlatego też zależnie od sytuacji będę traktował swoich żołnierzy w sposób różny np.: surowo będę ich traktował gdy wyniknie jakiś konflikt lub gdy trzeba będzie wykonać jakieś zadanie. Natomiast w normalnych okolicznościach będę traktował ich tak jak do tej pory, czyli po przyjacielsku. Nikogo nie będę faworyzował, wszystkich będę traktował równo. (5/5)

7# Dokończ moje przysłowie " Nie ważne są ....." 
Nie ważne są podziały, gdyż wszyscy jesteśmy tacy sami. (0/0)

8# U mechanika jest kolejka, gracze taranują - co w tej sytuacji robisz, napisz w kilku zdaniach:
Przede wszystkim próbuję uspokoić wszystkich kierowców, grzecznie prosząc o ponowne ustawienie się w kolejce do odpowiedniego stanowiska.
Delikwenta, który taranował zgłaszam Administracji poprzez /report.
Jeżeli gracze nie utrzymaliby porządku, wtedy piszę do Admina/Moda prosząc go o pomoc w utrzymaniu porządku.
(5/5)

9# Jak według Ciebie powinien przebiegać patrol: LSG, MSG, PSG
LSG- Jak wiadomo każdy patrol powinien przebiegać w sposób zorganizowany. Czyli wybieramy osoby, które mają uczestniczyć/brać udział w tym przypadku w patrolowaniu ulic SA. Wybieramy kilka par, które otrzymają pojazdy. Każda para patrolowałaby ulice SA w poszukiwaniu pozostawionych pojazdów oraz wszelakich utrudnień na drodze. Wszystko to byłoby zgłaszana do Administracji, która odsyłałaby pozostawione pojazdy do przechowalni, a z utrudnieniami staralibyśmy się radzić sobie sami.
MSG- Takowy patrol MSG powinien wybiórczo zatrzymywać łodzie/statki do rutynowej kontroli w celu sprawdzeniu danego przewoźnika. Pilnować porządku na wodach morskich oraz zgłaszanie Administracji opuszczonych/porzuconych łodzi.
PSG- Patrol ten zaś powinien wspomagać LSG z powietrza podając współrzędne różnego rodzaju utrudnień/zdarzeń. Jeżeli patrol przebiega nad terenem trudno dostępnym dla patrolu LSG, wtedy PSG zgłasza utrudnienia Administracji.
Ogólna kontrola przestrzeni powietrznej.
(5/5)

10# Napisz od Siebie kilka zdań o sobie i dopowiedz dlaczego właśnie Ty masz być Generałem ASA.
Jak już wiadomo mam na imię Kamil i mam 22 lata. Mieszkam w niewielkiej mieścinie koło Zielonej Góry. Interesuję się wszystkim po trochę. Najbardziej uwielbiam słuchać dobrej muzyki.
Uważam się za osobę tolerancyjną. Zawsze chętnie pomagam innym osobom. Jestem bezkonfliktowy i zawsze szukam dyplomatycznych rozwiązań. W każdej sytuacji potrafię zachować zdrowy rozsądek. Jestem lubianym i szanowanym graczem (przynajmniej mam taką nadzieję ).
Może i nie jestem w ASA zbyt długo, ale myślę, że dobrze współpracuję z resztą ekipy i że dobrze wykonuję powierzone mi zadania.
Jeżeli otrzymałbym rangę Generała to zapewniam, że godnie i z honorem będę wykonywał moje obowiązki.


(4/5)

40pkt

Ostatnio edytowany przez Slaby1992 (2014-08-19 00:55:24)

Offline

 

#9 2014-08-20 14:31:29

Czopii

Marszałek

Zarejestrowany: 2014-04-11
Posty: 118
Punktów :   

Re: Rekrutacja na Generała ASA

Wygrywa Slaby1992 oraz PoweRR / ze względu iż gracz PoweRR ma mniejszą aktywność na serwerze, Slaby1992 zostaje Generałem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sierpien2013-cd.pun.pl www.wielun.pun.pl www.tibiasoft.pun.pl www.wschod.pun.pl www.administratywistki.pun.pl