Army Of San Andreas

Army Of San Andreas

#1 2014-06-08 14:20:51

Refim

Marszałek

Zarejestrowany: 2014-04-10
Posty: 15
Punktów :   

3-Dniowe Ćwiczenia z Sierżantem Mentosem.

Od dnia 19 Czerwca odbędą się ćwiczenia z Sierżantem Mentosem. Każdy chyba wie, że on tak łatwo nie popuszcza. Mentos będzie z wami rozmawiał na Mumblu, na te 3 dni Kapral Malinek11248 i Szeregowy  FrugOo, będą pomagać Mentosikowi w Ćwiczeniach. Planowane ćwiczenia:"W pierwszym dniu proszę abyś zrobił Zwykły konwój z użyciem Patriotów i Mess. 1 Patriotem pojedziesz ty, 2 wskazany przez Czopiego Gracz FrugOo. W którym będziesz prowadził ich a on będzie zamykał konwój. Proszę abyś ich ustawił w porządnym szeregu, wliczając bardzo twardy nadzór nad odstępami. Jeśli im wyjdzie ten konwój proszę abyś zabrał ich na mały wyjazd w Off-Road czyli przejazd tam w okolicach MC.
W dniu następnym prosiłbym bardzo jeśli stwierdzisz, że wyszedł im dobrze konwój proszę abyś zabrał ich na Amerykankę (jeśli nie wiesz o co chodzi to dziś mogę przeprowadzić z moimi ćwiczenia z tego działu). Jeśli nie będą tego ogarniali wszyscy zabierz ich na bieg.
Na ostatni dzień chce abyś zrobił Użył Naszego/Swojego Mavericka, zależy od Ciebie na Przetransportowanie Rekrtutantów obok kościoła SF, zrzucenie ich z wysokości 200m.n.p.m i ustawienie się w łodziach motorowych typu Speeder i niech czekają na całą resztę. Jak przetransportujesz wszystkich rekrutów i każdy się ustawi każ im płynąć do naszej bazy. " Dałem również pozwolenie Mentosowi na "Proszę abyś był bardzo rygorystyczny do nich. Jeśli cie zdenerwują lub coś w tym stylu wymyśl karę sam. I napiszesz mi później co i jak."
Więc radzę się pilnować, gdy wrócę Sierżant prze każę mi Informację na temat Czego mamy was jeszcze podszkolić. Odpowiedź Mentosa:"Amerykanke i te sprawy mam w małym paluszku.
Godziny, w których mógłbym przeprowadzić ćwiczenia to 17-19 i później ewentualnie.
Na mumble nie ma problemu mogę wbić, nawet tak będzie mi lepiej.

Rygor będzie, jestem ostry i niektórzy się o tym przekonają/przekonali
Nie ma co się obawiać, wszystko pozostawiasz w dobrych rękach.
Co do Mess, chyba każdy z szeregów ASA pamięta kto z kim ma być i będzie lux. Jeśli nie, to 3 karne kółka piechotą dookoła lotniska." Radzę uważać bo nie będzie za miło.
Ćwiczenia odbędą się między godzinami 17-21. Obecność będzie obowiązkowa.

Pozdrawiam Marszałek. Refim

Offline

 

#2 2014-06-08 14:53:56

Hubi900

Szeregowy

Zarejestrowany: 2014-04-18
Posty: 20
Punktów :   

Re: 3-Dniowe Ćwiczenia z Sierżantem Mentosem.

Czy bedzie taka możliwość aby pomóc ?

Offline

 

#3 2014-06-08 14:59:31

 Slaby1992

Generał

4291883
Call me!
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2014-05-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: 3-Dniowe Ćwiczenia z Sierżantem Mentosem.

No i elegancko

Offline

 

#4 2014-06-08 23:37:24

|ASA|Damiano

Szeregowy

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: 3-Dniowe Ćwiczenia z Sierżantem Mentosem.

Ładnie, ładnie się zapowiada.
Na pewno będę.

Offline

 

#5 2014-06-10 16:00:10

|SAPD|kyku102

Nowy

Zarejestrowany: 2014-06-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: 3-Dniowe Ćwiczenia z Sierżantem Mentosem.

Drodzy Szeregowi i Kaprale, gdy Mentosik zakończy swoje szkolenia myślę, że ja się wami mogę dalej opiekować.
Jest to związane długiem wdzięczności wobec waszego Generała Czopii'ego.
Życzę wytrwałości w czasie szkoleń.

Offline

 

#6 2014-06-10 23:05:52

 Slaby1992

Generał

4291883
Call me!
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2014-05-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: 3-Dniowe Ćwiczenia z Sierżantem Mentosem.

Wielki dzięki
Ale gdy Mentosik zakończy z nami szkolenia wróci do nas Generał Czopii

Offline

 

#7 2014-06-18 03:13:08

MenTosiK.

Nowy

Zarejestrowany: 2014-06-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: 3-Dniowe Ćwiczenia z Sierżantem Mentosem.

Jutro zaczynamy! Wszyscy na bazie o godzinie 19:00 ponieważ wcześniej mam swoje " ważniejsze " zajęcia.
Jak ktoś zbytnio się spóźni [powyżej 10 minut] będzie miał nieobecność.
Nie toleruję odwalania, wyzywania, przekrzykiwania na mumble. Ma być ogar, ład i porządek.

Będą chwile na poważnie i będą chwile do żartów
Mam nadzieję na owocną współpracę.

Ostatnio edytowany przez MenTosiK. (2014-06-18 03:14:23)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kulomiot.pun.pl www.recto.pun.pl www.kraina-pokemon.pun.pl www.grafa-cs.pun.pl www.modelarstwo.pun.pl